EKİBİMİZ

Dr. Ferzan Kemali
Dr. Ferzan Kemali

1990 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1992 yılında ise "Sinus maxilla hastalıklarının tomografi incelemesi" başlıklı doktora çalışmasını tamamlamıştır. 1992 yılından beri İstanbul'da serbest diş hekimliği yapmakta olan Dr. Ferzan Kemali, 1995 yılında Şişli'de kendi Özel Diş Kliniğini açmış olup, 2008 yılında Maslak'a taşınarak Clinique Dent Beauté 'yi açmıştır.

2008'den itibaren Dr. Ferzan Kemali kliniğinde ER: YAG ve Diod lazer ile sert ve yumuşak dokuda lazer tedavileri uygulamaktadır. 1992 yılından beri çalışmalarını estetik diş hekimliği ve implant cerrahisi konuları üzerinde yoğunlaştırmıştır. Bunun için Türkiye ve Avrupa'da düzenlenen sempozyum, kongre ve özel kurslara katılmıştır. İlgili derneklere üye olarak bu konularda kendini geliştirmiştir.

Konuştuğu diller: İngilizce, Farsça, Türkçe

Dr. Tuğçe Börekçi
Dr. Tuğçe Börekçi

2004 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı. 2010 yılında eğitimini tamamlayarak bilim doktoru/ periodontoloji uzmanı ünvanını aldı.

Konuştuğu yabancı diller : İngilizce, Almanca 

Dr. Eser Şimşek
Dr. Eser Şimşek

1980 tarihinde Balıkesirde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini aynı şehirde tamamladı. 2004 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'den mezun oldu. Aynı yıl Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora programına başladı ve 2011 yılında doktor ünvanını aldı. 2017 yılında Beykent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda Yrd. Doç. olarak göreve başladı ve halen aynı göreve devam etmektedir.

Dr. Verda Kastaryano
Dr. Verda Kastaryano

1999 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda 2006 yılında doktora 2012 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Verda Cerasi Kastoryano'nun üyesi olduğu meslek kuruluşları Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Ortodonti Derneği

Dr. Kıvanç Kır
Dr. Kıvanç Kır

1994 yılında İzmir/ Karşıyaka 'da dünyaya geldi. 2019 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden "Dens Invaginatus ve Rejeneratif Endodonti" tezini bitirip mezun oldu. Implant uygulamaları, ön bölge implant uygulamaları, cerrahi komplikasyonlar ve çözümleri üzerine eğitimlere katıldı.

Konuştuğu yabancı diller : İngilizce, Almanca

Dr. Dalya Dehgan
Dr. Dalya Dehgan

Uzm. Dt. Dalya Dehgan İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Pedodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayan Uzm. Dt. Dalya Dehgan Türk Pedodonti Derneği üyesidir. Çocuk diş hekimliğinde koruyucu ve önleyici tedaviler, genel anestezi altında diş tedavileri mesleki ilgi alanlarıdır.

Konuştuğu diller : Farsça, İngilizce, Türkçe

Dr. Ecem Aytuna Yardım
Dr. Ecem Aytuna Yardım

20.01.1989 tarihinde Adana’da doğdu. 2013 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Endodonti Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi boyunca yurt içi ve yurt dışında olmak üzere çok sayıda çeşitli eğitimlere, seminerlere ve kongrelere katıldı. İstanbul Diş Hekimleri Odası, Türk Endodonti Derneği ve The European Society of Endodontology aktif üyesidir. Mesleki uzmanlık alanı ise kanal tedavisi, kanal tedavisi tekrarı, endodontik mikro cerrahi, rejeneratif endodonti tedavileridir.

Konuştuğu yabancı diller : İngilizce.

Dr. Bahar Tekli
Dr. Bahar Tekli

2011-2016 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 2018 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başladı. 2021 yılında ise 'Dental seramik ve PEKK’nin bağlanma dayanımına farklı yüzey işlemlerinin etkisinin değerlendirilmesi' adlı tezi ile eğitimini tamamlayarak Protetik Diş Tedavisi Uzmanı ünvanını aldı. Akademik görevi süresinde akademik ve klinik çalışmalarını sürdürdü. Uluslararası ve ulusal dergilerde 5 adet akademik yayını, çeşitli kongre sunumları ve kitap bölüm yazarlığı bulunmaktadır. Akademik çalışmalarının yanısıra; estetik diş hekimliği, porselen lamine, gülüş tasarımı, implant destekli sabit ve hareketli protezler, diş sıkma ve eklem rahatsızlıkları üzerine birçok klinik vaka takibi ve tedavisi gerçekleştirmiştir.

Konuştuğu yabancı diller : İngilizce